Od tego roku (2017) w naszej szkole została reaktywowana Rada Rodziców. Tworzą ją rodzice dzieci uczących się w SAT, wydelegowani z poszczególnych klas. Naszym celem jest  reprezentowanie rodziców na forum społeczności szkolnej i wspieranie władz szkoły w realizacji jej celów statutowych, m.in. poprzez:

• podejmowanie inicjatyw na rzecz szkoły i wsparcie w ich wdrażaniu,
  • przekazywanie opinii, uwag i pytań rodziców władzom szkoły,
  • poszukiwanie dodatkowych źródeł finansowania szkoły,
  • zapewnienie rodzicom pełnej informacji dotyczącej działania naszej szkoły.

Zależy nam na tym, aby Szkoła Aktywności Twórczej rozwijała się, zachowując swój unikalny charakter. Jako rodzice, czujemy się za to odpowiedzialni i chcemy mieć realny wpływ na to w jakiej szkole uczą się nasze dzieci.

Zapraszamy do kontaktu z nami w każdej sprawie, która dotyczy naszej szkoły

d kaleta  m hauszyld  b jasinska  kasiaphoto  u sowa  a stelmaszynska  a wagner
 Dorota Kaleta
Przewodnicząca