SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE POETYCKIM

16 października 2017 roku w OKiS w Zielonce przeprowadzono eliminacje gminne IX Powiatowego Konkursu Poetyckiego Spotkania z twórczością ks. Jana Twardowskiego”.

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

    ♦ Marta Hepner i Krysia Sowa z klasy 3a,
    ♦ Szymon Borowski z klasy 4,
    ♦ Julia Nowak z klasy 5.

 Laureaci

Laureaci

Gratulujemy laureatom i trzymamy kciuki w konkursie finałowym, który odbędzie się 24 października w MOK w Ząbkach.


01

Sukces naszych uczniów
w konkursie na kartkę świąteczną

W grudniu (2017) Urząd Miasta Zielonka ogłosił konkurs na wykonanie kartki świątecznej z wykorzystaniem motywu związanego z miastem. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie.

Oto wyniki:

W kategorii I-III

II miejsce – Amelia Nowicka, uczennica klasy II,

III miejsce – Tymon Kopacz, uczeń klasy II.

Wyróżnienie:

Konstancja Fedoruk - uczennica klasy II,

Julia Nowicka - uczennica klasy II.

W kategorii klasy IV - VII

III miejsce – Anna Korus, uczennica klasy VII.

02

Serdecznie Gratulujemy!

 

foxPoniżej przedstawiamy wyniki konkursu „Fox” 2017.

Najlepszy wynik w kategorii „Kittens” (klasy 3 i 4) uzyskał Franek Wójcik z klasy czwartej (68.75/ 75 pkt.), otrzymując tym samym dyplom z wynikiem bardzo dobrym oraz bon prezentowy z Empiku. Kolejny był Maks Staszak (60.00/75 pkt.), a tuż za nim Julka Nowak (57.50/75 pkt.)

Z klasy trzeciej najwyższe miejsce w tej samej kategorii zajął Olek Żelazo (56.25/ 75 pkt.) otrzymując dyplom z  wynikiem dobrym oraz książkę. Za Olkiem ex aequo uplasowali się Zuzia Górecka i Kuba Ruszczyk z wynikiem 48.75/75 pkt.

W kategorii „Bunnies” (klasy 5 i 6)  z klas szóstych pierwsze miejsce zajął Maks Bedełek (133.75/150 pkt.) – dyplom i wynik bardzo dobry oraz bon prezentowy z Empiku, drugie Patrycja Wypchło (111.25/150 pkt.), a trzecie Aleks Górski (106.75/150 pkt.)

Z klasy piątej najlepszy wynik uzyskał Julek Hołownia (90.50/150 pkt.)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w konkursach językowych!

Katarzyna Kaczanowska

Wyniki dla kategorii ŻACZEK,  klasa 2 szkoły podstawowej:

  1. Szymon Wagner – klasa 2b – 63,75p. –WYRÓŻNIONY
  2. Oliwier Jóźwiak – klasa 2b- 57, 50 p.  -WYRÓŻNIONY
  3. Blanka Kusińska – klasa 2b- 57,50 p. -WYRÓŻNIONA
  4. Dominika Miłachowska – klasa 2b- 56p. –WYRÓŻNIONA

Wyniki dla kategorii MALUCH – klasa 4 szkoły podstawowej:

  1. Bartosz Śliwa  - 90,00 p. – WYRÓŻNIONY
  2. Franciszek Stelmaszyński 86,75 p. –WYRÓŻNIONY

Wyniki dla kategorii BENIAMIN – klasa 5 szkoły podstawowej:

  1. Krzysztof Żelazo – 101,25 – WYRÓŻNIONY
  2. Agnieszka Walczak – 98,50 – WYRÓŻNIONA

Wyniki dla kategorii BENIAMIN – klasa 6 szkoły podstawowej :

1.Wojciech Kryński –  klasa 6b - 125,00 p. – WYRÓŻNIONY

Serdecznie gratuluję wyników ( lepszych niż w roku zeszłym)– uczniom oraz dziękuję nauczycielom za przygotowanie dzieci do konkursu.

 Wyniki z tego konkursu są wpisywane na świadectwo szkolne jako szczególne osiągnięcia.

Tamara Kostencka